درایرهای تبریدی (Refrigerated Dryers):

خشک بودن هوای فشرده ی مورد استفاده در صنایع یکی از موارد بسیار با اهمیت برای حفاظت از سامانه ی هوای فشرده به شمار می رود.

همواره هوای محیط که به درون کمپرسور دمیده می شود دارای رطوبت می باشد. میزان این رطوبت اغلب به پارامتر دما بستگی دارد به طوری که هر چه دما بیشتر باشد مقدار رطوبت بیشتری در هوا دیده می شود. بنابراین به منظور دستیابی یه یک هوای کاملاً خشک میعانات باید جدا و حذف شوند.

این نوع درایرها که کاربرد فراوانی در صنعت هوای فشرده دارند با استفاده از فرآیند سرد سازی هوای تولید شده باعث می شوند تا رطوبت معلق در هوای تولید شده به راحتی در مسیر جداسازی این دستگاه قرار گرفته و نقطه شبنم هوا را به حد استاندارد پایین آورده و در حقیقت هوا را عاری از رطوبت می نماید. گاز استفاده شده در این سیستم جهت سرد سازی سیال از گازهای مجاز توسط استانداردهای ایزو محیط زیست انتخاب شده و زمان بسیار زیادی تا شارژ مجدد آن مصروف می گردد. عدم استفاده از فیلترهای جذب غبار در این سیستم، حجم کمتر دستگاه، هزینه های پایین تر آن در نگهداری و سرویس این دستگاه ها باعث شده تا مصرف این سری محصولات به طرز چشمگیری در صنایع مختلف مشهود گردد.

خشک کن های تبریدی  MIKROPOR ساخت کشور ترکیه  :

Mikropor

Mikropor Compressed Air Dryers

خشک کن تبریدی ( DRYER 16 Bar ) با برند Mikropor محصول کشور ترکیه :

: Technical data Mikropor Compressed Air Dryers MKE
mke-mkp-COMPRESSOR-AIR-DRYERS

نکته : خشک کن های مدل های MKE به صورت پک کامل میباشد یعنی دارای دو میکروفیلتر اولیه و ثانویه نیز میباشند و نیازی به میکروفیلتر ندارند.

خشک کن تبریدی HIGH PRESSURE با برند MIKROPOR محصول کشور ترکیه :

VT-HIGH PRESSURE

خشک کن های تبریدی  FILO ساخت کشور ترکیه :

FK Series

FILO Compressed Air Dryers

: Technical data FILO Compressed Air Dryers FK Series
data filo airdryer